• Detail firmy

Vladislav Skoumal

Základní popis

Zajišťujeme catering na párty, svatbu, firemní akci či oslavu s přáteli. Půjčujeme párty vybavení, stany a gastro zařízení.

Adresa

Fibichova 351
390 02 Čekanice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76350487

Výrobky, činnosti

Catering na párty, svatbu, firemní akce či oslavy.

Zajišťujeme catering na párty, svatbu, firemní akci či oslavu s přáteli. Půjčujeme párty vybavení, stany a gastro zařízení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@perla-catering.cz
WWW: www.perla-catering.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Skoumal - Majitel

Mobil: +420 737 747 329

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAHŮDKY BRNO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej zboží delikatesního zaměření. Naše zboží je čerstvé a vybírat můžete z chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a jiných lahůdek, které můžete využít jako pohoštění pro hosty, různé firemní večírky a akce, svatby a jiné významné životní události. Nabízíme rozvoz lahůdek po Brně a okolí. Při objednávce nad 1000 Kč je rozvoz po Brně ZDARMA.

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.