• Detail firmy

Vladislav Sas

Základní popis

Dodáváme moravská i zahraniční vína pro gastronomii i soukromou klientelu. Lahvová vína také s reklamním potiskem. Velkoobchodní dodávky a maloobchodní prodej vína s možností osobního odběru ve vinotéce v Ostravě - Dubině.

Adresa

Aviatiků 1498/14
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45153175
DIČ:  CZ6805011411
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Dodavatel vína pro gastronomii.

Zajišťujeme přímé dodávky moravských i zahraničních vín. Dodavatel vína pro gastronomii, ale i pro soukromé osoby. Nabízíme i doplňky a obaly na vína.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 943 488
E-mail: sas@vinbox.cz
WWW: www.vinbox.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Sas - Majitel

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.