• Detail firmy

Vladislav Pergler

Základní popis

Prodej autodílů, příslušenství, dětských autosedaček, olejů a maziv značek Castrol a Delphi.

Adresa

Holečkova 507/3
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49219502

Výrobky, činnosti

Náhradní díly.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 993 438
Mobil: +420 773 655 526
Fax: +420 353 549 633
E-mail: obchod@autodilykv.cz
WWW: www.autodilykv.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.

EXVALOS s.r.o.

Nabízíme ucelený sortiment ložiskové techniky zn. SKF, NSK, ZVL, ZKL, STAR, FBJ, LOCTITE, HF Market, TOTAL, BAHCO, MOLYKOTE, MEGADYNE - ložiska pro vřetena obráběcích strojů, ložiska valivá a kluzná, dále lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, klínové řemeny, řemenice, řetězová kola, mazací lisy, mazničky, stahováky ložisek, hadicové spony, pouzdra KU KX, lepidla, teploměry a mnoho dalšího.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.