• Detail firmy

Vladislav Pěchota

Základní popis

Naše stavební firma nabízí komplexní stavební činnost interierů na klíč. Specializujeme se na rekonstrukce bytů, bytových jader a koupelen v Praze a okolí.

Adresa

Stránčická 3
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86802151
DIČ:  CZ7312162737
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytových jader

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 923 667
E-mail: vpechota@email.cz
WWW: www.pracevpraze.net

Kontaktní osoba

Pěchota Vladislav - Majitel

Mobil: +420 777 923 667
E-mail: vpechota@email.cz
Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.