• Detail firmy

VLADISLAV PECH

Základní popis

vodoinstalatérské a topenářské práce plynařské práce zednické a obkladačské práce centrální vysavače - Husky koupelnové studio měření a regulace topných systémů zemní práce solární sytémy tepelná čerpadla automatické závlahové systé

Adresa

Sedlecká 327
264 01 Sedlčany

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64759741

Výrobky, činnosti

Vodoinstalatérské práce

Kontaktní údaje

E-mail: pech@vladislavpech.cz
WWW: www.vladislavpech.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Pech - Majitel

Mobil: +420 603 236 956
Další firmy v oboru

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.