• Detail firmy

Vladislav Novotný

Základní popis

Zednické práce - od hrubé stavby až po krásnou koupelnu. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů, zateplovací a omítací práce, přebudování jádra, koupelny, kuchyně, atd.

Adresa

Dubičná 30
411 45 Úštěk

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87251582
DIČ:  CZ87251582
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické práce

Nabízíme zednické práce - od výstavby rodinných domů, přes přestavbu jader, až po rekonstrukci interiérů - koupelny, schody, kuchyně, atd.

Kontaktní údaje

E-mail: slav.novotny@tiscali.cz
WWW: www.slava-novotny.webnode.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Novotný - Majitel

Telefon: 607 104 099
E-mail: slav.novotny@tiscali.cz
Další firmy v oboru

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.