• Detail firmy

Vladislav Mařík

Základní popis

Pension Amaret se nachází v klidné části Líbeznic s dobrou dostupností do centra Prahy. Celoročně obyvatelný apartmán rodinného typu, s vlastní vybavenou kuchyní, sociálním zařízením, TV/SAT, WiFi a s terasou, kde je možnost posezení a grilování.

Adresa

Pakoměřická 77
250 65 Líbeznice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13278941
DIČ:  CZ6005241275

Výrobky, činnosti

Ubytování Líbeznice - penzion.

Kontaktní údaje

E-mail: pension.amaret@seznam.cz
WWW: www.pension-amaret.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Mařík - Majitel

Mobil: +420 608 843 544
E-mail: pension.amaret@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hospoda u Beníšků

Provozujeme restauraci s možností ubytování v centru Mělníka. V příjemném prostřední naší hospůdky si můžete vybrat z bohaté nabídky jídel i nápojů. Ubytujeme Vás v zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Prostory restaurace jsou ideální k pořádání různých oslav či firemních akcí nebo zájezdů. Připojení k wi-fi je v celém objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.