• Detail firmy

Vladislav Marek - Trifo Servis

Základní popis

Firma se specializuje na tribotechniku a filtrace, provádí rozbory maziv a paliv, zajistí filtrace použitých olejů, provádí znalecké posudky.

Adresa

Rumunská 1457/38
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11266171

Výrobky, činnosti

specializuje na tribotechniku a filtrace

Firma se specializuje na tribotechniku a filtrace, provádí rozbory maziv a paliv, zajistí filtrace použitých olejů, provádí znalecké posudky.

Kontaktní osoba

Vladislav Marek - Jednatel

Telefon: +420 326 991 085
Mobil: +420 603 265 565
E-mail: marek@trifoservis.cz
WWW: www.trifoservis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SERV 4 IN s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis průmyslových kapalin (olejů), řezných kapalin, filtračních materiálů nebo provozních kapalin. Zaměřujeme se na diagnostiku a servis procesů obrábění.

WEVODA s.r.o.

Nabízíme TOP technologie pro úpravu vody od předních světových výrobců a značek. Nejnovější technologie ze zemí, kde se rodí trendy a standardy ve spolupráci s celosvětově působícími organizacemi. Produkty od výrobců, kteří budují značku na vývoji a inovacích. Naše výrobky a využité technologie jsou navrženy v harmonii s přírodou a se zdravím lidí.

Radek Kotalík - JMRK

Specializujeme se na výrobu a dodávku tkaninových kompenzátorů a filtrů do vzduchotechnických zařízení. Nabízíme tkaninové kompenzátory, kapsové filtry, filtrační tkaniny, filtrační rukávy pro fancoil, rámečkové filtry, tukové filtry do digestoří a mnoho dalšího. Zajišťujeme ekologickou likvidaci filtrů.