• Detail firmy

Vladislav Mareček

Základní popis

Vyrábíme modelová zařízení pro malé a středně těžké odlitky. Kromě slévárenského modelářství také provádíme truhlářské práce.

Adresa

Pod Beránkou 418
289 21 Kostomlaty nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45070580
DIČ:  CZ6201152034
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Výroba forem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 538 548
WWW: www.slevarenskemodely.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Mareček - Majitel

Mobil: +420 606 218 279
E-mail: vmarecek@email.cz
Další firmy v oboru

L L Sp. z o o

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů zejména pro chemický, potravinářský, energetický, hutnický a stavební průmysl. Naše výrobky jsou vyráběny kvalifikovanými profesionály a díky tomu garantujeme vysokou kvalitu. Naše stroje a náhradní díly se těší velkým zájmem zákazníků, a proto vyvážíme i do zahraničí - do Německa a Skandinávských zemí. Při jakémkoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

František Machatý

Specializací firmy je zakázková kovovýroba. Provádíme soustružení a obrábění kovů a soustružení nerezových materiálů. Věnujeme se rovněž odlévání sádrových odlitků. Působíme především v Libereckém a Ústeckém regionu.