• Detail firmy

Vladislav Husták

Základní popis

Úklid bytů, bytových domů a kanceláří. Úprava a údržba zahrad. Příprava oslav, firemních akcí, občerstvení, rautů. Služby pro seniory, doprovod k lékaři, venčení psů. Vyklízení sklepů a půdních prostor, likvidace pozůstalostí, hodinový manžel a jiné.

Adresa

Nízká 579
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01410377

Výrobky, činnosti

Vaši pomocníci

Úklidový servis, služby pro domácnost, údržba zahrad, příprava oslav, vyklízecí práce a jiné

Kontaktní údaje

E-mail: info@vasipomocnici.cz
WWW: www.vasipomocnici.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Husták - Majitel

Mobil: +420 736 466 957
E-mail: vasipomocnici@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.