• Detail firmy

Vladislav Hanza

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní či kancelářské techniky. Nabízíme kopírování a tisk. Prodáváme kopírky, tiskárny, počítače a spotřební mater

Adresa

Korandova 219/7
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44810181

Výrobky, činnosti

Prodej a servis výpočetní i kancelářské techniky..

Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní či kancelářské techniky. Nabízíme kopírování a tisk. Prodáváme kopírky, tiskárny, počítače a spotřební materiály.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 804 797
E-mail: vhp@pc-copy.cz
WWW: www.pc-copy.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Hanza - Majitel

Mobil: 603 462 539
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

REALEX International, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na dodávky vybavení obchodů včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb, elektronických vah, pokladen, etiketovacích kleští a mnoho dalšího.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.