• Detail firmy

Vladislav Belanský

Základní popis

Prodej úklidové techniky a prostředků pro zdravotnická zařízení, školy, gastro provozy a hotely. Úklidové vozíky, skladové vozíky, přepravní vozíky.

Adresa

Počerny 107
360 17 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02093511
DIČ:  CZ8112191923
Rok založení:  2013
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej úklidové techniky

Kontaktní údaje

E-mail: info@vipcleaning.cz
WWW: vipcleaning.cz

Kontaktní osoba

Vladislav Belanský - Majitel

Mobil: +420 734 410 353
E-mail: info@vipcleaning.cz
Další firmy v oboru

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.