• Detail firmy

Vladimíra Mikšíková

Základní popis

Autoškola v centru města provádí výcvik k získání řidičského oprávnění (průkazu) na motocykly, osobní a nákladní automobil, autobus, traktor (A, B, C, E, D, T). Zajišťujeme školení řidičů profesionálů, referentů, odbornou způsobilost, kondiční jízdy.

Adresa

Kratochvílova 135/17
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15385094

Výrobky, činnosti

Autoškola

Kontaktní údaje

E-mail: asmiksikova@seznam.cz
WWW: www.asmiksikova.cz

Kontaktní osoba

Vladimíra Mikšíková - Jednatel

Mobil: +420 728 751 237

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.