• Detail firmy

Vladimíra Melounová

Základní popis

Komplexní údržba zeleně. Vytváříme návrhy, zakládáme a udržujeme zahrady i veřejnou zeleň. Řešíme interiérovou zeleň, provádíme venkovní zimní údržbu, kácení stromů (i rizikové), prořezávky, výsadby a nově také instalaci závlahových systémů.

Adresa

Elišky Machové 2
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41573773
DIČ:  CZ41573773

Výrobky, činnosti

Komplexní údržba zeleně.

Vytváříme návrhy, zakládáme a udržujeme zahrady i veřejnou zeleň. Řešíme interiérovou zeleň, provádíme venkovní zimní údržbu, kácení stromů

Kontaktní osoba

Vladimíra Melounová - Majitel

Telefon: 549 252 501
Mobil: 731 169 993
E-mail: info@udrzbazelenebrno.cz
WWW: www.udrzbazelenebrno.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

MELOUNOVÁ, s.r.o.
Klímova 2053/14
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.

Ing. Alena Suchardová - projektování zahrad a parků

Zajišťujeme návrhy, realizace a poradenství v oblasti zahradnictví, koupacích i okrasných jezírek. Provádíme údržbu zeleně, rekultivaci a revitalizaci.