• Detail firmy

Vladimíra Kozáková

Základní popis

Nabízíme přívěsy a autopřepravníky pro přepravu koní, poníků, hospodářských zvířat a psů. Nákladní přívěsy všech druhů a typů, autopřepravníky...

Adresa

Kokořínská 1623
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48700720

Výrobky, činnosti

Dovoz přívěsy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 072 306
E-mail: vladimira.kozakova@centrumprivesu.cz
WWW: www.centrumprivesu.cz

Kontaktní osoba

Vladimíra Kozáková - Majitel

Mobil: +420 608 072 300
Další firmy v oboru

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.