• Detail firmy

Vladimíra Kiliánová Lukovská

Základní popis

Průvodce zdravým životním stylem - poradím Vám, jak si udržet zdraví, kondici nebo váhu.

Adresa

Kovalovická 456
664 07 Pozořice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01269909

Výrobky, činnosti

Kompletní tělesná analýza

Poměřím Vás na tělesném analyzéru Tanita, který zjistí jak se Vaše tělo cítí a funguje (celkem 19 hodnot). Pokud některé z hodnot nebudou dle Vašich představ, mohu s Vámi probrat jídelníček, pitný režim a sestavit Vám program na míru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 592 554
E-mail: lukovska@centrum.cz

Kontaktní osoba

Vladimíra Kiliánová Lukovská - Majitel

Mobil: +420 724 592 554
E-mail: lukovska@centrum.cz
Další firmy v oboru

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.