• Detail firmy

Vladimíra Bontenbal

Základní popis

Profesionální ošetření pleti Dermalogica - kvalifikovaný Kosmetický Terapeut, diplomován ve Velké Británii, Konzultace, Prodej, Spa Rituály, Neperoxidové bělení zubů, Depilace voskem. Vyjímečné prostředí s vyjímečnou péčí pro ženy a muže.

Adresa

Vančurova 45
339 01 Klatovy I

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61144339

Výrobky, činnosti

Dermalogica

Profesionální péče o pleť s výzkumem a produkcí v USA v Mezinárodním Dermálním Institutu Dermalogica

Kontaktní osoba

Vladimíra Bontenbal - Majitel

Mobil: +420 731 906 601
E-mail: kc.lipovykvet@gmail.com
Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.