• Detail firmy

Vladimír Zubzanda

Základní popis

Stavební a zednické práce. Novostavby,hrubé stavby,rekonstrukce domů,bytů, zateplování fasád,obklady a dlažby,půdní vestavby,sádrokartonové konstrukce

Adresa

Osecká 756
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16285671
DIČ:  CZ7003123105

Výrobky, činnosti

Stavební a zednické práce

Kontaktní údaje

E-mail: 3vz@seznam.cz
WWW: www.3vz.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Zubzanda - Majitel

Mobil: +420 739 015 308
E-mail: 3vz@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.