• Detail firmy

Vladimír Vítek

Základní popis

Pronájem stavebních strojů a techniky s obsluhou. Provádíme řízené protlaky pod komunikacemi do průměru 400mm, řezání panelů, rekonstrukce, novostavby, zemní práce při výstavbě inženýrských sítí včetně finálních úprav povrchů, práce rýhovačem.

Adresa

Pavelkova 18
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11190621

Výrobky, činnosti

Inženýrské stavby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 228 955
Mobil: +420 608 484 643
Fax: +420 585 228 955
E-mail: gamagv@gamagv.cz
WWW: www.gamagv.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Vítek - Majitel

Ing. Václav Gába - Ředitel

Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.