• Detail firmy

Vladimír Vidim

Základní popis

Zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí. Ohýbání a zakružování profilů. Svařování nerezu, hliníku a duralu. Broušení průniků.

Adresa

Třebízského 426
252 63 Roztoky

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12376205

Výrobky, činnosti

Zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 911 726
Mobil: +420 606 728 287
WWW: www.cyklovidim.cz
WWW: www.cyklovidim.cz/ohybani-trubek....

Kontaktní osoba

Vladimír Vidim - Majitel

Další firmy v oboru

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

RETIC CZ, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej pletiv, plotů, oplocení a kompletního příslušenství. Nabízíme široký sortiment včetně nářadí.