• Detail firmy

Vladimír VETIŠKA

Základní popis

autorizovaný servis - hliníkové nástavby HACKNEY pro nákladní a dodávkové vozy pronájem - kamion PROMOTION TRUCK

Adresa

Sazečská 560/8
108 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49731572
  • Služby

Výrobky, činnosti

Promotion Truck - Roadshow

Pronájem flotily amerických tahačů Freightliner s unikátními návěsy v podobě mobilního pódia, retro autobusu Škoda RTO 706 coby mobilní bar s posezením a neméně nápaditým promo trpaslíkem s obří projekcí.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 444 289
E-mail: info@promotiontruck.cz
WWW: www.promotiontruck.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Vetiška - Obchodní ředitel

Mobil: +420 603 444 289
Další firmy v oboru

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Fly Up Adventures s.r.o.

Lety balónem v našem pojetí jsou propojením ukázky přírodních krás, osobního přístupu k pasažérům a všeobecné pohody na palubě. Létáme jen za dodržování bezpečnostních předpisů balónového létání a v počasí vhodném pro pasažérské lety. Dokážeme nabídnout i nájemní lety s individuálním programem a lety z vyžádaných destinací. Upoutané lety jako doprovodný program k oslavám a eventům.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.