• Detail firmy

Vladimír Vašek

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti užité grafiky. Nabízíme sazbu knih, vizitek, letáků, návrhy plakátů a log.

Adresa

Bítovská 1208/2
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70547530

Výrobky, činnosti

Komplexní služby v oblasti užitkové grafiky.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti užité grafiky. Nabízíme sazbu knih, vizitek, letáků, návrhy plakátů a log. Zaměřujeme se tkaé na výstavní panely, pozvánky, katalogy, prezentace a další.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 246 035 879
E-mail: info@vasek-grafika.net
E-mail: vasek-grafika@seznam.cz
WWW: www.vasek-grafika.net

Kontaktní osoba

Vladimír Vašek - Majitel

Mobil: +420 603 164 983
Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.