• Detail firmy

Vladimír Valášek

Základní popis

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce. Instalujeme plynové a vodovodní potrubí, bojlery, plynové kotle, ústřední i podlahové vytápění, opravíme kapající baterii atd.

Adresa

Na Přelízce 212
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73641405
DIČ:  CZ6803251422
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vodoinslatace

Provádíme veškeré instalatérské práce včetně montáže odpadů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 923 820
E-mail: valasekvla@seznam.cz
WWW: www.instalatervalasek.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Valášek - Jednatel

Další firmy v oboru

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.