• Detail firmy

Vladimír Valášek

Základní popis

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce. Instalujeme plynové a vodovodní potrubí, bojlery, plynové kotle, ústřední i podlahové vytápění, opravíme kapající baterii atd.

Adresa

Na Přelízce 212
504 01 Nový Bydžov

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73641405
DIČ:  CZ6803251422
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vodoinslatace

Provádíme veškeré instalatérské práce včetně montáže odpadů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 923 820
E-mail: valasekvla@seznam.cz
WWW: www.instalatervalasek.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Valášek - Jednatel

Další firmy v oboru

PDE s. r. o.

Naše činnost zahrnuje správu objektů a kompletní energetický management pro kontrolu a snížení nákladů. Služby poskytujeme v oblastech energetického poradenství a engineeringu, vyhotovujeme průkazy energetické náročnosti budovy, nabízíme dotace a program Nová zelená úsporám, kontrolujeme kotle a klimatizace, optimalizujeme náklady, zajišťujeme měření termokamerou, zpracováváme energetické audity.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.