• Detail firmy

Vladimír Třetina

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových jader. Zabýváme se komplexní realizací základových desek a hrubých staveb rodinných domů.

Adresa

Velké Losiny, Rudé armády 359
788 15 Velké Losiny

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48745723

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Provádíme rekonstrukce bytových jader. Zabýváme se komplexní realizací základových desek a hrubých staveb rodinných domů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 248 455
E-mail: vtretina@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Třetina - Jednatel

Mobil: +420 603 534 671
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

DETAIL PROJEKT s.r.o.

Naše projekční a konzultační kancelář se zabývá komplexním řešením přípravné fáze ve stavební činnosti. O investora se staráme souhrnně od vyřízení a zajištění všech dokumentů potřebných pro jednání se stavebním úřadem, přes poskytnuté inženýrské služby ve stavebnictví, až po dořešení všech technických a organizačních detailů projektu. Flexibilita, kreativita a smysl pro detail je samozřejmostí.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.