• Detail firmy

Vladimír Svoboda

Základní popis

Zajišťujeme cateringové služby, půjčovnu a pronájem gastronomického vybavení a provoz Restaurantu Třeboradice, Cantina a kavárny Adria.

Adresa

Křivoklátská 527
199 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71050761

Výrobky, činnosti

Cateringová společnost

Cateringová společnost zajišťující bankety, recepce, rauty, koktejly, garden party, svatby, firemní akce, konference, dodávky občerstvení a zápůjčku i

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 921 611
Mobil: +420 603 149 297
E-mail: info@maximumservice.cz
WWW: www.maximumservices.cz

Kontaktní osoba

Vadimír Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 603 149 297
E-mail: svoboda@maxservice.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.