• Detail firmy

Vladimír Streubel

Základní popis

Nabízíme mezinárodní i vnitrostátní přepravu bazénů nebo plastových jímek o velikosti délky do 10 ti metrů, výšky 4,2 metrů a šířky 1,9 metrů

Adresa

Jabloňová 3306
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47804688

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

E-mail: hut.lucie@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Streubel - Jednatel

Telefon: 777 217 730
Další firmy v oboru

Tomáš Havelka

Zajišťujeme výrobu a prodej palivového dřeva. Zároveň se věnujeme těžbě dřevní hmoty a jejímu přibližování a odvozu vlastními vozy. Zaměřujeme se na lokality Liberec, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Jablonec nad Nisou, Turnov.

Pavel Rolf autodoprava s.r.o.

Již téměř 25 let zajišťujeme služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Náš vozový park, který neustále obnovujeme, zahrnuje 16 vozů od 1,8 do 24 t, plachtové velkoobjemové soupravy 120 cbm a plachtové návěsy 100 cbm. Pojištění nákladu je samozřejmosti (až do 6-ti miliónů korun). Váš náklad přepravíme v co nejkratším čase, efektivně a bezpečně. Kontaktujte nás!

P. N. LOGISTIC

Logistickou činností se zabýváme již od roku 2001. Zajišťujeme přepravu v rámci EU i mimo ni. Vytěžujeme vlastní i externí vozidla, spolupracujeme s několika firmami. Nabízíme rychlé vyřízení zakázky za nejlepší ceny. Jsme špičkou v expresních dodávkách zboží do 24 hod. Soustředíme se zejména na zákazníky z oblasti Liberec, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj.