• Detail firmy

Vladimír Štětka

Základní popis

Řezání, štípání, úklid dřeva u vás doma je službou s vizí pomáhát zákazníkovi.

Adresa

Šumavská 604
382 41 Kaplice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72176288
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby se dřevem

Provádíme a zajišťujeme služby se dřevem při přípravě na topnou sezónu u vás doma či na chatě. Řezání mot. pilou,štípání dřeva horizontální štípačkou, úklid dřeva na vámi vybrané místo nebo jeho odvoz.Můžeme vám pomoci se dřevem při samovýrobě v lese

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 349 121
E-mail: stipanidrevauvasdoma@seznam.cz
WWW: stipanedrevo.wix.com/stipanedrevo
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Vladimír Štětka - Majitel

Mirra Štětka

Mobil: +420 723 349 121
Další firmy v oboru

Karel Kunc

Zabýváme se výrobou a prodejem palubek a podlahovek. Dodáváme prkna, hranoly, fošny, stavební izolaci, palivové dřevo a brikety. Provozujeme rodinný penzion ve Slavonicích s 6-ti dvoulůžkovými pokoji.

Brikety - Štěrba

Specializujeme se na výrobu a prodej dřevěných ekologických briket technologií společnosti RUF. Tato technologie (1 kg briket = 1% popela) zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou dobu hoření. Piliny lisujeme do kvádru o rozměru 150x65x70 mm. Výhodou dřevěných briket je skvělá skladnost a využití pro většinu topenišť. Ceník briket naleznete na našich www stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.

Josef Rytíř - Dřevovýroba

Provádíme zpracování borové a smrkové kulatiny. Zabýváme se výrobou palivového dřeva a prodejem palet, beden, stavebního řeziva - fošny, hranoly a latě pro Vaši stavbu. Naším cílem je spokojenost zákazníků, proto věnujeme velkou pozornost Vašim individuálním potřebám. Nabízíme truhlářskou a paletářskou výrobu za přijatelné ceny. Věříme, že budete spokojeni.