• Detail firmy

Vladimír Šiška

Základní popis

Kompletní polygrafická výroba. Od zhotovení grafického návrhu v DTP studiu přes předtiskovou přípravu a plnobarevný ofsetový tisk až po knihařské zpracování. To vše pod jednou střechou.

Adresa

Dukelská 420
769 01 Všetuly

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49153650

Výrobky, činnosti

Polygrafická výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 398 746
Fax: +420 573 398 746
E-mail: ztzposervis@iol.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Šiška

Mobil: +420 602 767 424
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

ALIGATOR - Usługi Poligraficzne

INTROLIGATORNIA "Alligator" je skupina nadšenců, která má zkušenosti a velké odhodlání. Zákazníci se mohou spolehnout na nás, za služby na nejvyšší úrovni. Nosíme řadu knihařských služeb, které jsou přizpůsobeny individuálním požadavkům zákazníka: vázání prošití, lepená vazba, lepená vazba PUR, šitá vazba - lepená.