• Detail firmy

Vladimír Šírek

Základní popis

Provádění stavebních,zemních a výkopových prací pomocí vlastní mechanizace.Zavrtávání zemních vrutů,vyvrtávání otvorů pro sloupky.Skládání,převážení materiálů.Provozování nákladní autodopravy vozidly Tatra,Avia kontejner.Vlastní skládka zeminy,sutě.

Adresa

Vidov17
370 07 Vidov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67163866
DIČ:  CZ7511271240

Výrobky, činnosti

,zemních a výkopových prací

Kontaktní údaje

E-mail: v.sirek@seznam.cz
WWW: bagry-sirek.cz

Kontaktní osoba

ing Vladimír Šírek - Generální ředitel

Telefon: 774 955 052
E-mail: v.sirek@seznam.cz
Další firmy v oboru

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.