• Detail firmy

Vladimír Seidl

Základní popis

Provádíme komplexní elektroinstalační práce. Poskytujeme revize elektrických zařízení a jejich případné opravy. Zajišťujeme také montáže a revize hromosvodů. Vyrábíme rozvaděče. Nabízíme zastoupení při jednání na rozvodném závodě a zajištění smluv.

Adresa

Tolstého 116
460 01 Machnín - Liberec XXXIII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41317661
DIČ:  CZ530628127
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace a rekonstrukce instalací.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 722 277 100
Mobil: +420 606 374 242
E-mail: elektro-seidl@volny.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Seidl - Majitel

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.