• Detail firmy

Vladimír Schütz

Základní popis

Zpracování architektonických návrhů a vlastní realizace interiérů administrativních budov, bytů a domů, obchodních a společenských prostor.

Adresa

Benešovo nábřeží 3738
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75698781
DIČ:  CZ8011194114

Výrobky, činnosti

Zpracování architektonických návrhů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 214 353
WWW: www.schutz.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Schütz - Majitel

Mobil: +420 777 711 145
E-mail: schutz@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.