• Detail firmy

Vladimír Šafránek

Základní popis

Nabízím nákladní silniční dopravu, spedici, vytěžování vozidel, skladování a zasilatelství. Poskytuji vlastní skladové prostory.

Adresa

Polepy 213
280 02 Polepy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48660531

Výrobky, činnosti

Nákkadní silniční doprava

Kontaktní údaje

E-mail: info@jvsline.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Šafránek - Majitel

Mobil: +420 602 266 966
Další firmy v oboru

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

Ing. František Slavík

Zabýváme se dodávkami ušlechtilých ocelí pro strojírenské odvětví především pro energetický průmysl. Naše zaměření vychází z dlouhodobé tradice kladenských hutí. Činnost realizujeme v souladu se zavedeným systémem managementu kvality ISO 9001.