• Detail firmy

Vladimír Sácký

Základní popis

Zaměřuji se na individuální a skupinovou psychoterapii a poradenství.

Adresa

Šardice 663
696 13 Šardice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75685779
DIČ:  CZ7911164250

Výrobky, činnosti

Soukromý psychoterapeut

Zaměřuji se na individuální a skupinovou psychoterapii a poradenství. Ve své soukromé praxi v Ostravě poskytuji psychoterapeutickou pomoc lidem, kteří se dostali do obtížné životní situace. Dále nabízím lektorskou činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: sacky@seznam.cz
WWW: sacky-psychoterapie.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Sácký - Majitel

Mobil: +420 737 510 649
E-mail: sacky@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.

Ludmila Krátká - překlady

Zajišťuji překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, polštiny a dalších jazyků. Technické překlady, návody, smlouvy. Neváhejte a pište!

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.