• Detail firmy

Vladimír Prokeš

Základní popis

Provádíme veškeré kamenické práce v Ostravě - Radvanicích. Realizujeme opravy a renovace hrobů. Vyrábíme pomníky, hroby, urnové schránky. Provádíme pískování a sekání nápisů. Prodáváme kamenické výrobky. Dále vyrábíme také kvalitní zahradní nábytek.

Adresa

Hranečník 286/56
716 00 Ostrava - Radvanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14602172
DIČ:  CZ14602172
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kamenické práce Ostrava.

Provádíme veškeré kamenické práce. Kamenictví v Ostravě-Radvanicích nabízí kamenické služby a výrobky, kamenické práce na hřbitovech, výrobu nábytku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 235 132
Mobil: +420 737 601 059
Fax: +420 596 235 132
E-mail: p.prokes@seznam.cz
WWW: www.kamenictvi-prokes.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Prokeš - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.