• Detail firmy

Vladimír Pospíšil

Základní popis

Vítáme Vás ve firmě zajišťující výrobu a prodej posuvných i křídlových bran včetně jejich komponentů, kovovýrobu, zámečnictví, ploty - kované ozdobné, plastové i dřevěné výplně ,mříže, brány, vrata, garážové vrata, závory..

Adresa

Františka Kotyzy 990 /2
337 01 Rokycany (Střed)

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47708573

Výrobky, činnosti

Brány

- posuvné, křídlové

Kontaktní údaje

E-mail: pospisilvl@seznam.cz
WWW: www.vlapos.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Pospíšil - Majitel

Mobil: +420 775 932 054
Další firmy v oboru

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!