• Detail firmy

Vladimír Palla

Základní popis

Provádíme-Terénní úpravy, příprava půdy pro výsadbu a výsev, pokládku travních koberců Založení záhonů, trávníků, skalek atd.

Adresa

9. května 564
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87266318
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sadové a parkové úpravy

návrhy, realizace a údržba zahrady

Kontaktní údaje

WWW: www.senzahrady.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Palla - Majitel

Mobil: +420 777 254 209
E-mail: senzahrady@email.cz

Ing. Monika Kratochvílová

Mobil: +420 608 740 658

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FLORISSANT s.r.o.

Specializujeme se na aranžmá květin do interiérů firem, hotelů či domů. Nabízíme svatební, smuteční, podzimní nebo zimní vazbu. Zajišťujeme květinový servis.

Jaroslava Fadrná - Květinka BELLIS

Květinový servis Brno. Zajišťujeme prodej květin a dodávku květinové výzdoby pro firemní prostory. Nabízíme řezané, pokojové i venkovní květiny, umělé květy, sušené květy, zahradnické substráty, hnojiva, postřiky a přípravky na výživu rostlin. V naší prodejně nalezete rovněž široký sortiment keramických, proutěných a plechových obalů, svíček, aromatických olejů a různé dárkové a dekorační zboží.

Studio AMMI s.r.o.

Zabýváme se aranžováním květin, výzdobou interiérů i exteriérů nejen při slavnostních příležitostech, moderní a kreativní vazbou květin a poskytováním svatebního květinového servisu. Nabízíme bohatý sortiment celoročních i sezónních dekorací a tvoříme květinová aranžmá na přání zákazníků, která dodáváme také do firem a společenských prostor.