• Detail firmy

Vladimír Packan

Základní popis

Zednické práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, malířské práce, montáž, opravy a revize hromosvodů

Adresa

Lesná 144
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73375187
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické práce, obkladačské práce

Kontaktní údaje

WWW: www.stavby-packan.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Packan - Majitel

Mobil: 737 417 691
E-mail: VPackan@seznam.cz
Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

ABC malířství, s.r.o.

Kvalitně provedeme veškeré malířské a lakýrnické práce. Malování pokojů - vymalujeme byty, školy, kanceláře. Provedeme nátěry dřevěných, kovových a betonových konstrukcí, natíráme fasády. Protipožární nátěry. Vše provedou odborní malíři a natěrači.