• Detail firmy

Vladimír Novák

Základní popis

Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. K penzionu patří i bar, posilovna, masáže a kavárna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m.

Adresa

náměstí Plk. Josefa Koukala 8
538 54 Luže

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10475320

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby.

Kontaktní údaje

Telefon: 469 671 463
Mobil: 736 776 038
Mobil: 736 775 961
WWW: www.penzion.harmonie.sweb.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Novák - Majitel

Mobil: +420 736 776 038

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.