• Detail firmy

Vladimír Mílek

Základní popis

Výroba nábytku a bytových doplňků na zakázku. Výroba dveří interierových, dále vstupní dveře, dřevěná schodiště a zábradlí. vyrábíme z masívu, lamina i dýhovaný nábytek.

Adresa

Křižíkova 1377
738 01 Frýdek - Místek

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46545476
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku a bytových doplňků na zakázku.

Vyrábíme nábytek bytový, nábytek kancelářský, kuchyňské linky, komplexní interiéry na klíč včetně grafického návrhu.

Kontaktní údaje

E-mail: Milek.V@seznam.cz
WWW: www.milek.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Mílek - Majitel

Mobil: 603 272 185
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.