• Detail firmy

Vladimír Machata

Základní popis

Provádíme montáže dřevěných konstrukcí, plotů, pergol a zahradních domků včetně hydroizolací. Nabízíme pokládání podlah a správu objektů.

Adresa

Pivovarská 132
261 01 Příbram I

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69381666

Výrobky, činnosti

Provádíme montáže dřevěných konstrukcí, plotů

Provádíme montáže dřevěných konstrukcí, plotů, pergol a zahradních domků včetně hydroizolací. Nabízíme pokládání podlah a správu objektů.

Kontaktní údaje

E-mail: vladimirmachata@volny.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Machata - Majitel

Mobil: 603 839 108

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.