• Detail firmy

Vladimír Kunc

Základní popis

Provádíme instalatérské práce v oblasti vodoinstalace a plynofikace. Nabízíme opravy a čistění odpadů a kanalizací, zednické práce s tím spojené.

Adresa

Vršovická 843/33
101 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14910047

Výrobky, činnosti

instalatérské práce

vodoinstalace a plynofikace. Nabízíme opravy a čistění odpadů a kanalizací, zednické práce s tím spojené.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 722 604
Mobil: +420 605 574 427
WWW: www.instalater.com.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kunc - Majitel

Další firmy v oboru

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.