• Detail firmy

Vladimír Křižan

Základní popis

Vyrábíme konstrukce FVE, zemní vruty, kryty obráběcích strojů, potrubní systémy. Montáž FVE na střechy. Zakázkové zámečnictví, vrata, brány schodiště, výroba potrubí a jiné...

Adresa

Němčice 78
768 43 Kostelec u Holešova

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68771134
DIČ:  CZ6208220348
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Zemní vruty ocelové žárově pozinkované

- různých délek pro kotvení konstrukcí fotovoltaických elektráren stavěných na volné ploše nebo pro sloupky a vzpěry drátěných plotů a bran

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 763 086
E-mail: laroz@laroz-zamecnictvi.cz
WWW: www.laroz-zamecnictvi.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Křižan - Majitel

Mobil: +420 605 763 086

Roman Darebníček - Majitel

Mobil: +420 721 051 308
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

SILENTA PLUS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu nerezových strojních součástí, zámečnickou výrobu z nerezové oceli a další. Zpracujeme nerezové plechy na CNC lisu. Nabízíme CNC ochraňování nerez plechů, Al, Cu, CNC ohýbání nebo svařování metodou TIG. Prodáváme nerezový materiál a nerezový spojovací materiál. Přizpůsobíme se individuálním požadavkům a spolupracujeme i se strojírenskými společnostmi.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.