• Detail firmy

Vladimír Kraus

Základní popis

Reklamní studio Nasvahu - grafické studio, tvorba webových stránek, výroba informačních tabulí, nahrávací studio.

Adresa

Sendraž 41
549 01 Sendraž

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88148254
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba informačních tabulí

Vyrábíme informační tabule pro obce, turistické a naučné stezky i tabule pro reklamní účely. Zajistíme grafický návrh, text, fotky i tisk tabule. Informační tabuli nainstalujeme na místo. Kompletně realizujeme naučné stezky včetně herních prvků.

Kontaktní údaje

E-mail: vladak@nasvahu.net
WWW: nasvahu.net

Kontaktní osoba

Vladimír Kraus - Majitel

Mobil: +420 608 527 778
E-mail: vladak@nasvahu.net
Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.