• Detail firmy

Vladimír Kosek

Základní popis

CHCETE PRODAT ČI KOUPIT AUTO A NEVÍTE SI RADY ?Nebaví Vás hledat? Společnost AUTOJISTOTA je tu pro Vás snadno a rychle Vám poradíme na autojistota.cz

Adresa

Dolní 2025/70
700 30 Ostrava - Jih

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02526191

Výrobky, činnosti

Autojistota

Naše priority: *Specializujeme se na vyhledávání vozidel koncovým zákazníkům. *Snažíme se Vám poradit při prodeji starého vozidla. *Naším cílem je lidem pomáhat, ne je okrádat. *Bezkonkurenční cena. *A nejdůležitější je spokojenost zákazníků.

Kontaktní údaje

E-mail: ejistota@seznam.cz
WWW: www.autojistota.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kosek - Majitel

Mobil: +420 773 064 204
E-mail: ejistota@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.