• Detail firmy

Vladimír Kořínek

Základní popis

Nabízím komplexní truhlářské služby. Vyrábím kuchyně na míru, vestavěné skříně, masivní dřevěné postele, pergoly i vybavení interiéru a exteriéru. Zaj

Adresa

K Pitkovicům 28
103 00 Praha 10 - Benice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15919102

Výrobky, činnosti

Truhlářské služby

Nabízím komplexní truhlářské služby. Vyrábím kuchyně na míru, vestavěné skříně, masivní dřevěné postele, pergoly i vybavení interiéru a exteriéru.

Kontaktní údaje

E-mail: vladimirkorinek2@seznam.cz
WWW: truhlar-korinek.webnode.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kořínek - Majitel

Mobil: 774 942 724
Další firmy v oboru

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

Enthera spol. s r.o.

Nabízíme dřevěná eurookna, plastová okna, interiérové i vchodové dveře, výrobu masivních schodišť a vrat včetně příslušenství a zajištění montáže. Poskytujeme poradenství a servis v oboru.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.