• Detail firmy

Vladimír Kapraľ

Základní popis

Firma provádí ve Frýdku-Místku a okolí veškeré zednické práce a stavební úpravy, rekonstrukce bytů a jiných staveb, přestavby bytových jader, zateplování fasád, veškeré instalatérské práce a další práce dle poptávky.

Adresa

Na Kůtách 92
739 31 Řepiště

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74950282
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické a stavební práce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@stavbykapral.cz
WWW: www.stavbykapral.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Kapraľ - Majitel

Mobil: +420 731 709 741
E-mail: vlado.kapral@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.