• Detail firmy

Vladimír Jiruš

Základní popis

Zpracování i ekologická likvidace odpadů z fotoprůmyslu.

Adresa

Huzová 84
793 51 Huzová

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12672025
DIČ:  CZ6303240581
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nebezpečné odpady - recyklace, likvidace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 275 037
Mobil: +420 606 712 845
E-mail: agrecycling@iol.cz
WWW: www.agrecycling.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Jiruš - Majitel

Další firmy v oboru

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.

Uniwaste Eco, s.r.o.

Zajišťujeme odstranění odpadů, přepravu odpadů nebo ukládání stavebních odpadů. Specializujeme se na likvidaci nebezpečného odpadu a nabízíme možnost provedení analýzy odpadů nebo odebrání vzorků odpadů akreditovanou laboratoří. Zaměřujeme se na průmyslové odpady a všechny druhy odpadů vzniklé výrobní činností.