• Detail firmy

Vladimír Jírů s.r.o.

Základní popis

Provádím klempířské i pokrývačské práce a montáže tepelných izolací.

Adresa

Ledenická 14
370 06 Srubec

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25159585

Výrobky, činnosti

Izolace - provedení

provádí tepelné izolace

Kontaktní údaje

E-mail: vladimir.jiru@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Jírů - Jednatel

Mobil: +42 603 484 641
Další firmy v oboru

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.