• Detail firmy

Vladimír Hrubý

Základní popis

Přepravujeme chlazené i nechlazené potraviny izotermickými vozidly Renault v celé řadě ložných ploch a tonáží. Disponujeme širokým vozovým parkem, provozujeme čerpací stanice

Adresa

Bakovská 126
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11303352

Výrobky, činnosti

Mezinárodní doprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 404 199
E-mail: v.hruby@hruby-autodoprava.cz
WWW: www.hruby-autodoprava.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Hrubý - Majitel

Ing. Blanka Kroupová - Prokurista

Další firmy v oboru

Agroslužby Slaný s.r.o.

Naše společnost, sídlící ve Slaném, zajišťuje pronájem autojeřábu AD80. Specializujeme se zejména na jeřábnické práce a kontejnerovou dopravu.

AUTODOPRAVA Milan Sihelský

Provozujeme sklápěcí a valníkovou přepravu. V současné době je naší hlavní činností přeprava sypkých materiálů. Právě velký rozvoj ve sklápěcí dopravě byl podnětem k rozšíření našeho vozového parku o další vozy a návěsy s vyšší tonáží. Servisujeme nákladní vozy a provádíme ověřování tachografů.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!