• Detail firmy

Vladimír Horák

Základní popis

Zahradnické služby, realizace a rekonstrukce zahrad, zahradní osvětlení, zavlažovací systémy, údržba zeleně, provzdušňování a sekání trávy, mulčování travnatých ploch, střih živých plotů a keřů, hnojení a ošetření zeleně, likvidace rostlinného odpadu, trávníkové koberce, výsadba stromů, vřetenové sekačky. Zahradnické služby a kompletní údržba vaší zahrady.

Adresa

Na Výsluní 123
252 44 Psáry

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76122956
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- realizace a rekonstrukce zahrad, jarní a podzimní jednorázové i dlouhodobé údržby zahrad, provzdušňování a sekání trávy, sečení trávy, mulčování travnatých ploch, střih živých plotů a keřů, hnojení a ošetření zeleně, likvidace rostlinného odpadu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 574 139
E-mail: pracezahradnika@gmail.com
WWW: pracezahradnika.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Horák - Majitel

Mobil: +420 777 031 738

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Šafránek

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů.

Monika Součková

Nabízíme návrhy a projektování zahrad a parků, technické poradenství v oblasti designu, architektury, zahradní a krajinné tvorby - projekty úprav městské a veřejné zeleně a rodinných zahrad. Provádíme dendrologický průzkum a inventarizaci dřevin.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.